___ qstntxt ___
  

Bu soru belirli bir kriteri dolduruyor. Yanıtlarını korumaya yardımcı olmaya teşvik edilirken, lütfen "büyük liste" sorularının genellikle Ubuntu'ya sorulmasına izin verilmediğini ve başına kapatılacağını unutmayın. SSS . yazılım önerisi etiketi hakkında daha fazla bilgi.

Ubuntu için hangi indirme yöneticileri var? Bağlantıyı da verebilir misiniz?

    
___ answer170356 ___

QT tabanlı olsa da FatRat indirme / yükleme yöneticisi kullanmayı deneyin. Birçok özelliği destekler ve sürekli olarak genişletilir.

Bazı özellikleri:

 • HTTP (S) / FTP indirme sayısı
 • FTP yüklemeleri
 • SOCKS5 ve HTTP proxy'leri için destek
 • RSS beslemesi desteği + TV şovları ve podcast'lar için özel işlevler
 • BitTorrent desteği (torrent oluşturma, DHT, UPnP, şifreleme vb. dahil)
 • Büyük torrent sitelerinde Torrent araması. Korsan Koyu, EZTV, BitTorrentMonster ...
 • RapidShare.com ÜCRETSİZ ve premium indirmeler
 • RapidShare.com yüklemeleri
 • RapidShare.com bağlantı doğrulama ve klasör çıkarma
 • RapidSafe bağlantı kodu çözme
 • MD4 / MD5 / SHA1 karma hesaplama
 • Jabber üzerinden uzaktan kumanda (!)
 • Bir AJAX * web arayüzü ile uzaktan kontrol
 • Altyazı araması
 • RAR / ZIP dosyası açma paketi
 • Zamanlayıcı
 • Pano monitörü

olarak destekleniyorsa, İndirme Protokolü istemcisi 'ni bile seçebilirsiniz.

Ana Pencerede, %code%

gibi seçeneklere göz atabilirsiniz.

Ayarlar penceresinden, aşağıdaki hizmetler için FatRat 'ı kurabilirsiniz

Diğer Faydalı Linkler: -

Tarayıcı Entegrasyonu için

Eklentiler ve Uzantılar için

FatRat Belgeleri için

Resmi Fatura Sayfası

    
___ answer32856 ___

Axel harika! Bağlantı sayısında bir sınırlama yoktur ve bant genişliğinizi kullanabilirsiniz.

Axel yüklemek için şu komutu kullanın:

%pre%

Bu bir CLI uygulaması. Bu yüzden bir terminal penceresi açın ve %code% yazın Daha fazla bilgi ve mevcut seçenekleri kontrol etmek için yardım sayfasına bakabilirsiniz. Bu seçenekleri genellikle kullanırım:

%pre%

Daha fazla bilgi ( %code% ) sağlar, alternatif ilerleme çubuğunu görüntüler ( %code% ) ve 50 eşzamanlı bağlantı ile indirme yapar ( %code% ).

Firefox için

Downthemall uzantısı da harika.

[Buradan yükleyin] ( İşte veya addon yöneticisinde arama yapın. )

    
___ answer129860 ___

Kesinlikle harika olan %code% komut satırı yardımcı programını öneriyorum!

%code% , web üzerinden dosya almak için kullanılan GNU içermeyen bir yazılım paketidir. Eğer kurduysanız, yapmanız gereken tek şey indirme linkini almak ve indirmek için wget kullanmaktır.

İndirme bağlantısını elde etmek için, firefox indirme yöneticisinde istediğiniz indirme yolunu sağ tıklayın. Bir "indirme indirme bağlantısı" seçeneği olacaktır. Üzerine tıkla.

Ardından bir terminal açın ve dosyanın indirilmesini istediğiniz klasörü seçin. Masaüstünde olduğunu varsayarak komut istemine aşağıdaki komutu yazın:

%pre%

Artık ortada sıkışmış olsa bile, %code% 'yi %code% ' ye çevirerek kesintiye uğradığı yerden devam edebilirsiniz. Yani, komut şöyle olacak

%pre%

Ve orada güzel devam ediyor.

    
___ answer134980 ___

Hiç kimse, hiç görmediğim Aria2 , En İyi İndirici'yi yenemez. Mediafire'dan bile birkaç ay sonra indirmeye devam edebilirsiniz. Tek dezavantajı - onun bir komut satırı aracıdır. Ama korkma, kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca bir eklenti olarak uGet ile entegre olur, böylece aria2 için bir GUI olarak uGet kullanabilirsiniz.

Komutla birlikte yükleyin

%pre%

Ayrıca, Firefox'ta Flashgot eklentisini yükleyebilir ve aria2'yi Flashgot varsayılan indiricisi olarak ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, bir şey indirmek için tıkladığınızda, flashgot aria2 ile otomatik olarak indirecektir.

    
___ answer186481 ___

Çok sayıda mevcut.

Steadyflow

Steadyflow, GTK'de yazılmış basit ve kullanımı kolay bir indirme yöneticisidir. Gereksiz karmaşıklık olmadan çok iyi özelliklere sahiptir.

Ayrıca bir gösterge uygulaması var.

Yükleme: %code%

Uget

uGet , indirme işlemlerini sürdürmeyi destekleyen, kategori desteğiyle gelen çok platformlu bir GTK3 indirme yöneticisidir. uGet'e entegre güçlü bir komut satırı indirme aracı olan aria2 aracılığıyla torrent ve metalink dosyalarını indirebilirsiniz.

Yükle:

%pre%

JDownloader

JDownloader ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platformdur (Linux, Mac ..) Java'da yazılmış, dosya ve bölünmüş dosyaların tek tıklamayla otomatik olarak indirilmesine izin verir. Ayrıca, birçok “link şifreleme” sitesi desteklenir - böylece “şifreli” bağlantıları yapıştırırsınız ve JD diğerlerini yapar.

Yükle:

%pre%

Aria

Aria bir GUI indirme yöneticisi değildir, ancak birkaç Firefox eklentisi yoluyla kullanılabilir. Bunlardan ikisi:

Yükleme: %code%

Gwget

Gwget , popüler indirme uygulaması wget'i için bir gnome frontend. gwget ayrıca firefox eklentisi FireGet yardımıyla firefox entegrasyonuna sahiptir. Ancak, 2009'dan beri güncellenmiyor.

Daha Fazla Bilgi

Steadyflow

Uget

Jdownloader

    
___ answer47050 ___

Bir bağlantının hızının izin verdiğinden daha hızlı bir dosya indiremezsiniz. Ancak, @llori'nin işaret ettiği gibi "Bu, yerel bağlantınızdan daha hızlı gitmekle ilgili değil, ancak sunucudan akış başına indirme bant genişliğini geçersiz kılmakla ilgilidir. Bu yüzden bir 'hızlandırıcıdır.'" Böylece, bağlantınızı daha hızlı hale getirin, ancak bunu yapmanıza izin vermeyen bir sunucudan daha hızlı indirmenize izin verir.

Gwget

Gwget, Gnome Masaüstü için bir indirme yöneticisidir. Ana özellikleri şunlardır: Özgeçmiş: Varsayılan olarak, gwget herhangi bir indirme işlemine devam etmeye çalışır.

 • Bildirim: Gwget kullanmaya çalışır Gnome bildirim alanı desteği, eğer mevcut. Ana kapatabilirsiniz pencere ve gwget çalışır Arka plan.
 • Recursivity: Gwget ne zaman olduğunu algılar bir html, php, asp veya bir web sayfası koymak indirmek için url dir ve sor sadece belirli dosyaları indirirsiniz (multimedya, sadece dizin ve benzeri ) Üzerinde.
 • Sürükle & amp; Drop: Bir URL’yi & quot; ana gwget penceresi veya bildirim yeni bir indirme eklemek için alan simgesi.
 • Firefox Uzantısı: Fireget

Kaynaklar: Wikipedia & amp; GNOME.org

    
___ answer173415 ___

Flareget , muhtemelen Linux için mevcut en iyi indirme yöneticisidir (softpedia.com'dan alıntı) Bu oldukça kararlı ve neredeyse tüm özellikleri düşünebilirsiniz . Çok iş parçacıklı ve indirme hızlandırma için indirme başına 16 segmente kadar destekler. Tüm tarayıcılar için dahili tarayıcı entegrasyonu ve YouTube video indirme desteği var. Ayrıca aktif olarak korunur ve pro sürümü de mevcuttur.

Bu ücretsiz bir yazılım değildir. Ücretsiz sürümün sınırlandırılması: 25 MB'den büyük dosya indirme başına yalnızca 2 segment. (v. 2014'te 3.2.42 itibariyle)

    
___ answer136642 ___

Dosyalarda %code% kullanmayı tercih ediyorum.

Ya da bir komut satırı aracı olan %code% deneyebilirsiniz:

    
___ answer129858 ___

sabit akışı deneyin. < img src="https://hostmar.co/software-small"> Oldukça iyi görünüyor. ve birlik ile bütünleşir. Üst çubukta mavi ok bulunan %code% simgesini görüyor musunuz?

Firefox ile entegre etmek istiyorsanız, Flashgot eklentisini deneyin. Chrome (-ium) için Chromeflow 'u kullanın.

    
___ answer47128 ___

Axel, Ubuntu için gerçek İndirme hızlandırıcısıdır. Komut satırı tabanlı bir araçtır (bir terminal penceresinde indirme işlemini başlatan bir gui sürümü ile birlikte gelir).

Yüklemek için: %code%

Axel-kapt gui versiyonu.

Eksenle indirme işlemi, bir terminalde %code% yazılması kadar basittir. Faydalı bayraklar şunları içerir:

  Eşzamanlı iş parçacıklarının sayısını kontrol etmek için
 • -n.

 • -a daha basit bir indirme ilerleme çubuğu için (wget'e benzer)

 • -o bir çıkış dosyası belirtmek için

Chrome'da İndirme Yardımı uzantısını yükleyebilirsiniz (bu, axel'in chrome'da indirme işlemlerini gerçekleştirmesini sağlar).

Firefox'ta, varsayılan indiriciye alternatif olarak FlashGot eklentisi ile kolayca kullanılabilir .

Ayrıca, jdownloader'a alternatif olarak pulluk azaltma ile de kullanıyorum (çeşitli web sitelerinden dosyaları otomatik olarak indirip, tarayıcıyı otomatikleştirerek)

    
___ answer32855 ___

Ubuntu 10.10 için bir indirme yöneticisi mi kastediyorsunuz?

Öyleyse jDownloader'ı tercih ederim. PPA'da jDownloader

Ayrıca, nasıl yükleneceğini de görebilirsiniz.

___ answer54854 ___

Bu ürün yılan gibi görünüyor. İndirme bir indirme işlemidir; "5 kat daha hızlı" gitmesi için büyülü bir şey yoktur. Bunun kısmi istisnası, birden fazla yansıma içeren bir siteden indirdiğinizde, %code% programının yaptığı gibi aynı anda hepsini aynı anda indirebilirsiniz. Sınırsız bant genişliğiniz varsa ve aynalar darboğazsa da bu gerçekten yardımcı olur ve bu nadiren durumdur.

    
___ answer170022 ___

UGet

%code% programı, depolarda kullanılabilir ve birçok kullanışlı seçenekle mükemmel bir indirme yöneticisidir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, büyük bir indirme işlemini duraklatabilir ve başarılı bir şekilde devam ettirebilirsiniz (sunucu yeniden başlatmayı destekliyorsa). Hem büyük hem de küçük dosyaları indirmek için büyük bir başarı ile kullandım.

Ayrıca, indirme işlemlerini sıraya alabilir ve sınıflandırabilir ve potansiyel indirmeler için panoya göz atmasını sağlayabilirsiniz. Bant genişliği, indirme başına veya global ölçekte kontrol edilebilir ve gerekirse, kullanılacak bir proxy belirtebilirsiniz. Firefox’ta %code% yüklendiğinde, %code% bu tarayıcı için varsayılan indirme yöneticisi olarak seçilebilir.

Kısmen indirilmiş ve duraklatılmış büyük bir dosyayla işlem yapın:

Çok iş parçacıklı yüklemeler kullanarak hızı artırmak için, area2 eklentisini etkinleştirin:

    
___ answer32869 ___

KGet harika bir indirme yöneticisidir. KDE için oluşturulmuştur, ancak HTTP [S], FTP, BitTorrent, MetaLink ve tüm bu şeylerin kombinasyonlarını, çoklu iş parçacığını, vb. Destekler. Çapraz platform da vardır.

DownThemAll! Firefox eklentisi de harika.

Genellikle kullanırım. Yine de, BitTorrent'i desteklemiyor, ancak bunun için %code% kullanıyorum.

    
___ answer54865 ___

Bunun tam anlamıyla saçma olduğunu kabul etmeme rağmen (çoğu site bağlantı bant genişliği sınırlarını sınırlamak için bağlantılarını bu günlerde engellememektedir), elbette indirme yöneticileri vardır.

Muhtemelen en popüler çapraz platform uygulaması DownloadThemAll! . Firefox için bir eklenti.

    
___ answer129882 ___

Herhangi bir downloader ile büyük dosyaları indirirken problem yaşamadım (belki dosya sisteminizde veya internet bağlantınızda bir sorun var). DownThemAll - Firefox için Eklenti

Ama belki de, "... onların hiçbiri işe yaramadı ..." ile ne demek istediğini açıklayabilirsin.

    
___ answer170694 ___

Ne yazık ki IDM Ubuntu / Linux için mevcut değildir, ancak wget ve Axel , güçlü indirme yardımcı programlarıdır.

yüklemek için

%pre%

bunları nasıl kolay bir şekilde kullanacağınızı karıştırırsınız. Genelde yaptığım güzel bir tekniğim var.

Terminali yazın

%pre%

Burada bağlantı firefox'un indirme penceresinden alınabilir .Bu firefox'dan herhangi bir dosya indiriliyor. Firefox indirme kutusunda görünecektir. İndirme işlemini duraklat. İndirme dosyasını sağ tıklayın. "Bağlantı konumunu kopyala" yı seçin

Bağlantı yerine terminalde yapıştırın. Burada tek alıntıyı kaçırmamalısınız. Durdurmak isterseniz CTRL + C 'ye basın, en iyi şey indirme işleminizin hiçbir zaman bozulmaması ve Yukarı tuşuna basıp devam edip tekrar komut girmenizdir.

    
___ answer247421 ___

Firefox eklentisi DownThemAll paralel indirme ve devam desteği ile.

    
___ qstnhdr u Uuntu için hangi indirme yöneticileri var? ___ answer143960 ___

jDownloader

Artıları

 • Pek çok dosya paylaşım sitesinden indirebilir .
 • Yerleşik bağlantısı kapmak, bağlantı oluşturmayı daha da kolaylaştırıyor .
 • Firefox’tan Firefox’tan indirebilirsiniz uzantısı FlashGot
 • Anti-capcha özelliği vardır.
 • Fantastik özgeçmiş kapasitesi.
 • Aktif geliştiriciler ekibi

Eksileri

 • Java dilinde geliştirildi ve %code% 'si kaynak yoğun olduğu bir süredir. (benim düşünceme rağmen Azureus veya Vuze ile aynı problem)
 • Karmaşık GUI.

Windows'da %code% uzun süre kullanmıştım ve %code% gibi bir indiriciyi kaçırıyordum ve %code% buldu. jDownloader'a alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak

Çok fazla bağlantı kesintisi olan (ağ sorunu nedeniyle) 2-3 GB'dan daha büyük dosyaları indirdim ancak %code% tamdı!

    
___ answer79293 ___

JDownloader'ın istediğiniz her şeyi yapabileceğini düşünüyorum:

___ answer379911 ___

Flareget

Bulduğum en Çok Yönlü İndirme Yöneticisi.

IDM veya DAP gibi popüler indirme yöneticilerinin tüm özelliklerinin tümüne sahip oluyor

  

* Toplu İndirme * Tarayıcı Entegrasyonu * Zamanlanmış İndirme

     

* Flash Video İndirme

Tüm bu özellikler var.

Kurulum:

 • Son sürüm, flareget.com adresinden indirilebilir

 • Ubuntu'ya Kadar 13.10: aşağıdaki komutlarla yüklenebilir;

32 bit için:

%pre%

64 bit için:

%pre%     
___ answer54929 ___

İndirmeleri yönetmek için TwistLoad'u tavsiye ederim. Program, bir indirme yöneticisinde bekleyeceğiniz temel işlevselliği sağlar: yönlendirmeleri otomatik olarak takip etmek, oturumlar arası kesinti / devam desteği ve her şeyin kaydını tutmak için güzel bir GUI arayüzü:

TwistLoad uygulamasını PPA buradan indirebilirsiniz.

Tekzip: Ben yazarım.

    
___ answer47054 ___

jdownloader kullanıyorum. Hatta rapidshare, fileserve gibi çeşitli tek tıklamayla dosya hoperlerini destekleyen çok iyi bir indirme yöneticisidir.

Bunu buradan indirebilirsiniz.

    
___ answer178823 ___

Uri Herrera'nın indirme hızlandırıcısının ne olduğu konusunda çok iyi bir açıklaması olsa da, Gwget'in belirttiği çözüm, indirme hızlandırıcı olarak tarif ettiğinden çok uzak. Gwget tam olarak isminin ne anlama geldiğini gösterir, wget'in üstünde bir GUI, temel unix indirme programının en temelidir.

İşi (ivmeyi) elde etmenin güvenilir yollarından biri, belirli bir sunucudan birden çok iş parçacığı üzerinden yükleme yapmaktır. Bazı sunucular, indirme hızını IP yerine thread'ler ile kısıtlar. Böyle durumlarda, bir sunucu indirme işleminizi 100KB / s ile sınırlarsa, 6 iş parçacığına sahip olmanız size 600 KB / s'lik bir üst sınır verir, çok önemli bir artış olur.

Şimdiye kadar bunu yapan bir linux programı Multiget'tir, ancak firefox ile kurulacak bir acıdır. Ama en azından Ubuntu'ya kurmak çok kolay. Debian paketini indirmek için Google "Multiget deb". Ardından, flashgot ile nasıl bağlantı kurulacağını görmek için Multiget belgeleri konusuna bakın. İyi Şanslar

    
___ answer47080 ___

Uget kullanıyorum. Onun basit bir downloader ve devam ettirmeyi destekler. UGet'in son sürümü olan v1.8.0 ayrıca selleri de destekliyor. uGet'i çalıştırdığınızda, aynı zamanda panodaki bir dosya yolunun varlığını algılamak için çok iyi ve indirmeye başlamak isteyip istemediğinizi sorar.

    
___ answer169919 ___

%code% indirme yöneticisini kullanabilirsiniz. Bu bir komut satırı aracıdır, ancak hızlandırılmış indirmenin popüler bir yöntemi olan parçaların bir kısmını indirmeyi destekler. Axel'in manuel sayfası şunu söylüyor:

  

Axel bir dosyayı bir FTP veya HTTP sunucusundan indiren bir programdır      çoklu bağlantı üzerinden, her bağlantı kendi parçasını indirir      dosya.

kaynak: Axel için manuel sayfa

Ayrıca, indirme işlemini hızlandırmak için yapması gereken parça sayısını açıkça belirtebilirsiniz. Axel seçenekleri aşağıdaki gibidir:

%pre%

Bu indirme yöneticisini deneyin. Bundan memnun kalacaksınız.

  

Orbit Downloader veya Windows Internet İndirme Yöneticisi'nin mükemmel bir alternatifini istiyorum

Bu, Internet Download Manager'ın mükemmel bir yedeği olabilir. Aynı dosyayı %code% ve %code% kullanarak indirmeyi denedim. % Co_de% cinsinden hız, wget'den çok daha iyi performans gösterir.

Üçten önerdiğim : Sorunuzdaki listeden bir indirme yöneticisi seçmemi isterseniz, özellik zenginliği için JDownloader 'ı seçerim. Gerçi çalışmak için Java gerektirir.

    
___ answer170936 ___

QuickDownloader'ı tavsiye ederim.

  

QuickDownloader, indirme işlemlerini hızlandıran bir indirme yöneticisidir.   % 200-300 arasında.

     

Bozuk yüklemeleri sürdürmek için bir özgeçmiş yeteneği sağlar. O   hem HTTP hem de FTP indirmelerini destekler.

     

İşte QuickDownloader'ın bazı temel özellikleri:

     
 • Birden Çok İndirme Desteği
 •   Tüm sistemin kritik olmasını sağlayan
 • Sistem Bütünlüğü Denetleyicileri
 •   
 • bileşenler var ve doğru konumdalar
 •   
 • Bellek kullanımı 2-4mb'ye düştü
 •   
 • Hem indirme işlemlerini yürütme hem de aynı anda devam etme yeteneği
 •   
 • Gelecekte soruna neden olabilecek kod arasındaki bağımlılıkları azaltmak için Kodun Kapsamlı Ayrıştırılması
 •   
 • Hataların Daha İyi Kullanılması
 •   
 • Her İndirme hakkında devam edebilecek bilgiler
 •   
 • Optimum kullanım için Tampon Yeniden boyutlandırma
 •   
 • Güvenlik duvarlarının arkasındaki sistemler için Proxy Yapılandırması
 •   
 • Çevirmeli Bağlantı, Geniş Bantlı T1 vb. gibi tüm Ağ bağlantı türleri için destek.
 •   
 • Hem HTTP hem de FTP sitelerinden indirme olanağı
 •   
 • % 100 Sunucu desteklemese bile tüm indirmelerde desteklemeye devam edin.
 •   
 • Windows 2000, 98, Linux vb. herhangi bir makinede çalışan Java JRE'yi kullanır.    1
 •   

Burayı Tıklayın ’ı indirmek için

1 Kaynak: Linux Softpedia

    
___ answer173413 ___

flareGet 'i (Linux için yakın zamanda yayınlanmış bir indirme yöneticisi) deneyebilirsiniz. Çok iş parçacıklı ve indirme hızlandırma için indirme başına 16 segmente kadar destekler. Tüm tarayıcılar için tarayıcı entegrasyonunu destekler - firefox, krom, opera vb. İşte

    
___ answer47074 ___

Polipo , tarayıcınız ile internet arasında oturacak ve bağlantıları yönetecek yerel bir proxy'dir. Bir çorap vekilinin kullanılmasını engellemenin bir yolu olarak Tor ayarlarıyla birlikte paketlenmiştir, ancak teknik olarak eğimliyseniz, internet bağlantınızı optimize etmek için kullanılabilir. Bunu kullanırsanız, sunucuya çoklu bağlantı isteklerine izin verecek olan Firefox kayıt defterinde (yaklaşık: config) pipelining ve proxy pipelining etkinleştirmek yararlı olacaktır. Ardından, maksimum istek sayısını 10'a çıkarmayı deneyebilirsiniz.

    
___ answer178623 ___

Ubuntu 12.04 için en iyi indirme yöneticileri, IDM Ubuntu için mevcut olmadığından diğer kullanıcılar tarafından önerilmektedir. Başka sitelerden youtube veya flash videoları indirmek istiyorsanız, Mozilla Firefox için 'flashgot' eklentisini kurmalısınız. Firefox eklenti arama sayfasından 'Flashgot eklentisini alabilirsiniz. Bilgileriniz için 'Flashgot' ayrıca IDM gibi bir site kapmak olarak kullanılır. Dolayısıyla, ubuntu'nuz için IDM kullanmamanız konusunda endişelenmenize gerek yok. Oldukça iyi çalışan Mozilla firefox için Uget indirme yöneticisi ve Flashon eklentisini kullanıyorum.

    
___ answer99968 ___

JDownloader 'ı kullanabilirsiniz.

Hemen hemen her siteden indiriliyor, hatta captcha için sorulanlardan bile. Ayrıca "Maks. Con" yükselirseniz indirme hızını artırır. seçeneği.

PS:

tıklayın     
___ answer187128 ___

uGet proje ekibinden merhaba,

uGet seçeneğini öneririm.

uGet , Linux için hala çok hafif olan en güçlü indirme yöneticilerinden biridir. En son versiyonumuz 10 gün önce yayınlandı. (9 Eylül 2012)

Steadyflow harika bir programdır, ancak minimalist olmasından dolayı tasarlandığından özelliklerde çok sınırlıdır.

JDownloader Java tabanlı olduğundan kaynak yönetimi söz konusu olduğunda en iyisi olmayacak.

MultiGet 'in potansiyeli vardı ancak mevcut sürümü bir Alfa sahnesidir ve 2010'dan beri güncellenmemiştir.

    
___ answer186476 ___

Linux dünyasında birkaç indirme yöneticisi var ama aşağıdakileri tercih ettim:

 • JDownloader : Linux'taki en güçlü indirme yöneticisi (bence). Bunu kullanarak indirme işlemlerini başlatabilir, durdurabilir veya duraklatabilir, bant genişliği sınırlamaları ayarlayabilir, arşivleri otomatik olarak silebilir ve çok fazla daha fazla .
 • MultiGet : Bu basit çapraz platform (Windows / Linux / BSD / MacOS) indirme yöneticisidir. İndirme işlemlerini ve SOCKS 4,4a, 5 proxy, ftp proxy, http proxy'yi sürdürmeyi destekler. Daha fazla bilgi .
 • uGet : Basit ve hafiftir ve "İndirme işlemlerine devam et", "Kuyruk indirme işlemleri", "Firefox entegrasyonu", "Pano izleme" ve daha pek çok özellik vardır. - İşte
___ answer259229 ___

GetJET İndirme Yöneticisi

Bu program henüz çok kararlı değil. Kendi sorumluluğunuzda kurun.

Özellikler:

 • Hızlandırmayı indirin.
 • Ad-One ile Firefox entegrasyonu (Chromium ile manuel olarak entegre edilebilir)
 • Çevrimiçi videoları akış halinde indirerek, eklenti kullanıcı adıyla (yalnızca Firefox).
 • Geçmiş listesi yönetimini indir.
 • Otomatik sistem kapatma.
 • Uzak dosya adı değişmediği sürece, indirme işlemini duraklatır / devam ettirir.

DEB Yükleyicisini İndirin

NOT:

Ubuntu 12.04 veya daha düşük kullanırsanız, GetJET'i yüklemeden önce aşağıdaki kodu Terminal'de çalıştırın:

%pre%

(Bu PPA, GetJET tarafından gereken ek bağımlılıkları içerir)

GetJET'i kaldırmak istiyorsanız, şunu çalıştırın:

%pre%

PPA'yı kaldırmak için şunu çalıştırın:

%pre%

GetJET ana sayfası

    
___ answer189464 ___

flareGet 'i (Linux için yeni yayınlanan bir indirme yöneticisi) deneyebilirsiniz. Hala beta aşamasında ama oldukça iyi çalışıyor. Çok iş parçacıklı ve indirme hızlandırma için indirme başına 32 segmente kadar destekler. Tarayıcı entegrasyonu için flashgot kullanabilirsiniz.

    
___ answer47053 ___

Bir göz atmak isteyebileceğiniz bir indirme yöneticisi Steadyflow İndirme Yöneticisi. Steadyflow konuşabilmek için bir birlik göstergesi uygulaması olarak çalışır.

 • GIO / GVFS tarafından bilinen tüm URL protokollerini destekleyen temel bir GNOME indirme yöneticisi. Bu, diğerleri arasında HTTP, HTTPS, FTP ve SMB'yi içerir.

 • Uygulama yeniden başlatıldığında indirme işlemlerinin duraklatılması, devam ettirilmesi ve yeniden başlatılması.

 • Ayatana kütüphaneleri olmayan platformlar için bir uygulama göstergesi veya bir bildirim alanı simgesi.

 • Anında arama / filtre kutusu.

 • Tarayıcı uzantısı yazarları için indirme komutlarını komut satırı ve D-Bus üzerinden ekleyebilme.

 • İndirme işlemlerini başlatıp bitirdikten sonra bildirim balonları (devre dışı bırakılabilir).

Steadyflow'u almak için bir terminal açın ( CTRL + ALT + T ) ve aşağıdaki komutları verin:

%pre%     
___ answer381007 ___

Aria2

Açıklama: (Kasım 2013'te web sitesinden kopyalandı)

  

aria2, hafif bir çok protokollü & amp; çoklu kaynak indirme programı   komut satırında çalıştırılır. Desteklenen protokoller HTTP (S), FTP,   BitTorrent (DHT, PEX, MSE / PE) ve Metalink.

     

aria2, birden fazla kaynaktan / protokolden bir dosya indirebilir ve   Maksimum indirme bant genişliğinizi kullanın. Bir indirmeyi destekliyor   veri iken HTTP (S) / FTP ve BitTorrent gelen dosya, aynı anda   HTTP (S) / FTP'den indirilenler BitTorrent sürüsüne yüklenir. kullanma   Metalink'in chunk checksum'ları, aria2 otomatik olarak parçaları doğrular.   BitTorrent gibi bir dosyayı indirirken veri.

     

Wget ve curl gibi başka alternatifler de vardır, ama aria2'nin iki ayırt edici özelliği vardır : (1) aria2   Birkaç URI (HTTP (S) / FTP / BitTorrent) ve (2) aria2 bir liste verirseniz   URI'ler, aria2 bunları aynı anda indirir. Beklemek zorunda değilsin   Artık bir dosyayı bir defada bitirmek için geçerli indirme kuyruğu. aria2   maksimum indirme bant genişliğinizi ve indirme dosyalarını kullanmaya çalışır   çabuk.

     

Ayrıca, bölümlere ayırma becerisine sahip bazı uygulamalar da var   indirme. Genellikle bu uygulamalar bir dosyayı   iş parçacığı sayısı ve bunları paralel olarak indirin ve hepsini bekleyin   iş parçacığı bitirmek için. Başka bir deyişle, bitmemişler.   segmentler uyarlanabilir. Normalde, işler iyi giderse, bu strateji çalışır   iyi, ama bir iplik çok yavaşsa (yani, sunucudan biri çok   Yavaşça, o zaman bitirmek için beklemek zorunda. aria2 ile başa çıkabilir   Bu tuhaf durum. aria2 bölümleri uyarlanabilir şekilde tüm bölümlere ayırabilir   1MiB'ye kadar. Yani yukarıdaki sorun hakkında endişelenmenize gerek yok.   Ama şikayette bulunabilirsiniz: Eğer yavaş bir sunucu 1MiB'de indiriliyorsa   Biri daha azını beklemek zorunda değil. Cevap hayır". Hatta   Böyle bir durumda, aria2 işi oldukça iyi yapar: aria2 yavaş sunucuları iptal eder   ve indirmeyi bitirmek için daha hızlı sunucuyu kullanın. Diğer bir deyişle,    aria2, birçok durumda çok akıllı ve güvenilirdir .

     

GTK + arayüzüne sahip orijinal Aria'nın aksine aria2,   sadece bir komut satırı arayüzü. Ve sonuç olarak, daha düşük kaynağa sahip   gereklilik. Fiziksel hafıza kullanımı genellikle 4MiB'dir (normaldir   HTTP / FTP yüklemeleri) 9MiB (BitTorrent downloads). CPU kullanımı   2,8MiB / sn indirme hızına sahip BitTorrent% 6 civarındadır.

    
___ answer418962 ___

%code% bir indirme yöneticisi değil , bu bir yardımcı program . varsayılan olarak, bunları yapamazsınız

 • İndirmeleri duraklatamazsınız
 • Geçmişi göremezsiniz
 • İndirmeleri programlayamazsınız
 • Birden çok dosyayı aynı anda indiremezsiniz
 • Birden çok dosyayı 2 farklı URL'den indiremezsiniz
 • İndirme işlemlerini yeniden başlatamazsınız

Tüm bu şeyleri tek bir yardımcı programa sahip olduğunuzda, ona yönetici olarak adlandırabilirsiniz. Örneğin Calibre bir e-kitap yöneticisidir. Adobe okuyucu sadece PDF okuduğu için, yönetici yapmaz. Wget, şeyleri indirmek için Curl'den daha iyi değil, Cehennem'i çok daha kullanışlı buluyorum, en azından programlamada kullanabilirsiniz.

Bazı geek bir yorum bırakabilir, %code% dosyasını düzenlerseniz veya bir bash komutu veya bir şey yazarsanız bunu yapabilirsiniz. Bir indirme yöneticisi tüm bu şeyleri kolayca ve varsayılan yapmalıdır. Bir eklenti indirir ya da bir senaryo yazarsam, Emacs'i bir web tarayıcısı haline getirmezse, Emacs'te internette gezinebilirim.

Soruyu cevaplamak için Uget'yi kişisel olarak kullanıyorum, ancak bir çok insan bundan bahsetmişti, bu yüzden başka bir harika indirici olan pyLoad 'dan bahsedeceğim.

    
___ answer465098 ___

Terminal tabanlı bir indirme yöneticisi yardımcı programı olan %code% kullanıyorum. Eğer UI'yi seviyorsan uGet için git.

Bu makalede, hangisinin yükleneceği ve yüklemeyle ilgili yardımcı olacağına karar verebilirsiniz.

    
___ answer189481 ___

Bir terminali açarak ve yazarak şu şekilde %code% yükleyebilirsiniz:

%pre%

Ayrıca kget, uget ve fatrat'ı da severim.

kget, kde-plasma'a önceden yüklenmiştir, ancak Ubuntu masaüstüyle almak isterseniz,

ile yapabilirsiniz. %pre%

Aynı şekilde, uget ve fatrat kurabilirsiniz, örneğin

%pre%     
___ answer344276 ___

prozgui 'yi kullanın

İndirme hızlandırıcılarının daha hızlı indirme hızları elde etmek için çoklu iş parçacığı tipi işlemleri kullandığını biliyorum ve bundan sonra Ubuntu için ninja indirme hızlandırıcısını buldum.

Dün, indirme işlemim yaklaşık 4 saat sürdü ve 2 GB için tamamlanmadı ve daha sonra başarısız oldu.

Şimdi Bugün indirdiğim prozgui'yi kullanıyorum ve daha sonra tercihlerimde bağlantıyı 10 iş parçacığına güncelledim, şu anda indirimin% 15'inin 3 dakikadan daha az olduğu bu ürün inanılmaz derecede hızlı (en iyi)

Prozgui, tam bağlantınızı sınırsız kullanmanıza izin veren bağlantı iş parçacığı sayısını seçmenizi sağlar. Şimdi dosyamı indiren 10 ileti var

Ve bu mesajı yazmayı bitirdiğimde, indirme zaten% 40’ta.

Ubuntu 13.04 kullanıyorum ve gayet iyi çalışıyor

    
___ answer402249 ___

İşte burada En İyi 8 İndirme Yöneticisi / Hızlandırıcı Linux

No.1 olarak derecelendirilen

Prozilla da çok modern görünmese de bir GUI'ye sahiptir:

ProzGUI şu komutları girerek yüklenebilir:

%pre%

Prozilla + Zenity

GUI ve gerçekten çok hızlı ve güçlü bir İndirme Hızlandırıcısı gibi Prozilla gibi kullanıcılar beğenmeyenler prozgui çok eski görünümü, çok sayıda küçük penceresi vb. sayesinde basit zenci destekli bir komut dosyası kullanabilir:

%pre%

Eklenebilecek / değiştirilebilecek bazı seçenekler:

%pre%

Bu komut dosyasını çalıştırmadan önce aşağıdaki gibi prozilla , zenity ve xterm 'i kurmanız gerekir:

%pre%

Prozilla'nın GUI olmayan sürümünü yüklemek hakkında daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz:

ProZilla Kaptain Launcher

Ve daha fazla seçenek içeren iyi görünümlü bir GUI başlatıcısı isteyenler için:

Prozilla Kaptain Launcher

    
___ answer58706 ___

FlashGot firefox eklentisi, indirici olarak DownThemAll Turbo (orada DTA Turbo'ya kısaltılmıştır) kullanma seçeneğine sahiptir. Şimdiye kadar kullandığım en hızlı Linux indiricisi.

    
___ answer171253 ___

uGet mükemmel bir çözümdür ve mevcut IDM'ye en yakın linux / ubuntu uygulamasıdır.

İşte

Feragatname: Bir uGet proje üyesi olduğum için biraz önyargılı olabilirim.

    
___ answer54840 ___

Flashget 'ı çok beğendim. Her ne kadar sadece Windows için mevcut olsa da Wine ile iyi çalışıyor ve tüm video / audio / torrent indirme görevlerim için kullanıyorum. Denemelisin. Siteden 2 adet flashget sürümü mevcut. 3.3 yerine 1.9.6 kullanmanızı tavsiye ederim. Her iki sürümün indirme hızları aynıdır, ancak 1.9.6 basit ve daha az karmaşık bir arayüze sahiptir. Şarabı şaraba yükleyebilirsiniz

%pre%

Wine yüklendikten sonra, flashget.com adresinden flashget196en.exe dosyasını indirin ve kurun. Ardından Şarap programlarından Flashget’ı çalıştırabilirsiniz.

    
___ answer129890 ___

Wine ile Flashget 'ı deneyin. Windows ve Ubuntu (şarap ile) ve mükemmel bir uygulama üzerinde kullanıyorum. Denemeye karar verirseniz, 1.9.6 sürümünü yüklemenizi öneririm

    
___ answer259232 ___

Firefox kullanıyorsanız, downthemall eklentisini de kullanabilirsiniz.

    
___

81
  

Bu soru belirli bir kriteri dolduruyor. Yanıtlarını korumaya yardımcı olmaya teşvik edilirken, lütfen "büyük liste" sorularının genellikle Ubuntu'ya sorulmasına izin verilmediğini ve başına kapatılacağını unutmayın. SSS . yazılım önerisi etiketi hakkında daha fazla bilgi.

Ubuntu için hangi indirme yöneticileri var? Bağlantıyı da verebilir misiniz?

    
sordu fossfreedom 13.04.2017 14:25

47 cevap

80

Kesinlikle harika olan wget komut satırı yardımcı programını öneriyorum!

wget , web üzerinden dosya almak için kullanılan GNU içermeyen bir yazılım paketidir. Eğer kurduysanız, yapmanız gereken tek şey indirme linkini almak ve indirmek için wget kullanmaktır.

İndirme bağlantısını elde etmek için, firefox indirme yöneticisinde istediğiniz indirme yolunu sağ tıklayın. Bir "indirme indirme bağlantısı" seçeneği olacaktır. Üzerine tıkla.

Ardından bir terminal açın ve dosyanın indirilmesini istediğiniz klasörü seçin. Masaüstünde olduğunu varsayarak komut istemine aşağıdaki komutu yazın:

$ wget <paste your download link here>

Artık ortada sıkışmış olsa bile, -c 'yi wget ' ye çevirerek kesintiye uğradığı yerden devam edebilirsiniz. Yani, komut şöyle olacak

$ wget -c <paste your download link here>

Ve orada güzel devam ediyor.

    
verilen cevap harisibrahimkv 03.08.2012 16:00
28

Axel harika! Bağlantı sayısında bir sınırlama yoktur ve bant genişliğinizi kullanabilirsiniz.

Axel yüklemek için şu komutu kullanın:

sudo apt-get install axel

Bu bir CLI uygulaması. Bu yüzden bir terminal penceresi açın ve axel yazın Daha fazla bilgi ve mevcut seçenekleri kontrol etmek için yardım sayfasına bakabilirsiniz. Bu seçenekleri genellikle kullanırım:

axel -avn 50 address

Daha fazla bilgi ( -v ) sağlar, alternatif ilerleme çubuğunu görüntüler ( -a ) ve 50 eşzamanlı bağlantı ile indirme yapar ( -n 50 ).

Firefox için

Downthemall uzantısı da harika.

[Buradan yükleyin] ( İşte veya addon yöneticisinde arama yapın. )

    
verilen cevap Pedram 19.03.2017 11:31
26

QT tabanlı olsa da FatRat indirme / yükleme yöneticisi kullanmayı deneyin. Birçok özelliği destekler ve sürekli olarak genişletilir.

Bazı özellikleri:

 • HTTP (S) / FTP indirme sayısı
 • FTP yüklemeleri
 • SOCKS5 ve HTTP proxy'leri için destek
 • RSS beslemesi desteği + TV şovları ve podcast'lar için özel işlevler
 • BitTorrent desteği (torrent oluşturma, DHT, UPnP, şifreleme vb. dahil)
 • Büyük torrent sitelerinde Torrent araması. Korsan Koyu, EZTV, BitTorrentMonster ...
 • RapidShare.com ÜCRETSİZ ve premium indirmeler
 • RapidShare.com yüklemeleri
 • RapidShare.com bağlantı doğrulama ve klasör çıkarma
 • RapidSafe bağlantı kodu çözme
 • MD4 / MD5 / SHA1 karma hesaplama
 • Jabber üzerinden uzaktan kumanda (!)
 • Bir AJAX * web arayüzü ile uzaktan kontrol
 • Altyazı araması
 • RAR / ZIP dosyası açma paketi
 • Zamanlayıcı
 • Pano monitörü

olarak destekleniyorsa, İndirme Protokolü istemcisi 'ni bile seçebilirsiniz.

Ana Pencerede, Details, Transfer speed Graphs ,Queue speed Graphs and Logs.

gibi seçeneklere göz atabilirsiniz.

Ayarlar penceresinden, aşağıdaki hizmetler için FatRat 'ı kurabilirsiniz

Diğer Faydalı Linkler: -

Tarayıcı Entegrasyonu için

Eklentiler ve Uzantılar için

FatRat Belgeleri için

Resmi Fatura Sayfası

    
verilen cevap atenz 12.10.2016 00:14
23

Bir bağlantının hızının izin verdiğinden daha hızlı bir dosya indiremezsiniz. Ancak, @llori'nin işaret ettiği gibi "Bu, yerel bağlantınızdan daha hızlı gitmekle ilgili değil, ancak sunucudan akış başına indirme bant genişliğini geçersiz kılmakla ilgilidir. Bu yüzden bir 'hızlandırıcıdır.'" Böylece, bağlantınızı daha hızlı hale getirin, ancak bunu yapmanıza izin vermeyen bir sunucudan daha hızlı indirmenize izin verir.

Gwget

Gwget, Gnome Masaüstü için bir indirme yöneticisidir. Ana özellikleri şunlardır: Özgeçmiş: Varsayılan olarak, gwget herhangi bir indirme işlemine devam etmeye çalışır.

 • Bildirim: Gwget kullanmaya çalışır Gnome bildirim alanı desteği, eğer mevcut. Ana kapatabilirsiniz pencere ve gwget çalışır Arka plan.
 • Recursivity: Gwget ne zaman olduğunu algılar bir html, php, asp veya bir web sayfası koymak indirmek için url dir ve sor sadece belirli dosyaları indirirsiniz (multimedya, sadece dizin ve benzeri ) Üzerinde.
 • Sürükle & amp; Drop: Bir URL’yi & quot; ana gwget penceresi veya bildirim yeni bir indirme eklemek için alan simgesi.
 • Firefox Uzantısı: Fireget

Kaynaklar: Wikipedia & amp; GNOME.org

    
verilen cevap Uri Herrera 05.06.2011 13:29
22

Çok sayıda mevcut.

Steadyflow

Steadyflow, GTK'de yazılmış basit ve kullanımı kolay bir indirme yöneticisidir. Gereksiz karmaşıklık olmadan çok iyi özelliklere sahiptir.

Ayrıca bir gösterge uygulaması var.

Yükleme: sudo apt-get install steadyflow

Uget

uGet , indirme işlemlerini sürdürmeyi destekleyen, kategori desteğiyle gelen çok platformlu bir GTK3 indirme yöneticisidir. uGet'e entegre güçlü bir komut satırı indirme aracı olan aria2 aracılığıyla torrent ve metalink dosyalarını indirebilirsiniz.

Yükle:

sudo add-apt-repository ppa:plushuang-tw/uget-stable
sudo apt-get update
sudo apt-get install uget aria2

JDownloader

JDownloader ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platformdur (Linux, Mac ..) Java'da yazılmış, dosya ve bölünmüş dosyaların tek tıklamayla otomatik olarak indirilmesine izin verir. Ayrıca, birçok “link şifreleme” sitesi desteklenir - böylece “şifreli” bağlantıları yapıştırırsınız ve JD diğerlerini yapar.

Yükle:

sudo add-apt-repository ppa:jd-team/jdownloader
sudo apt-get update 
sudo apt-get install jdownloader-installer  

Aria

Aria bir GUI indirme yöneticisi değildir, ancak birkaç Firefox eklentisi yoluyla kullanılabilir. Bunlardan ikisi:

Yükleme: sudo apt-get install aria2

Gwget

Gwget , popüler indirme uygulaması wget'i için bir gnome frontend. gwget ayrıca firefox eklentisi FireGet yardımıyla firefox entegrasyonuna sahiptir. Ancak, 2009'dan beri güncellenmiyor.

Daha Fazla Bilgi

Steadyflow

Uget

Jdownloader

    
verilen cevap green 19.03.2017 11:29
12

Hiç kimse, hiç görmediğim Aria2 , En İyi İndirici'yi yenemez. Mediafire'dan bile birkaç ay sonra indirmeye devam edebilirsiniz. Tek dezavantajı - onun bir komut satırı aracıdır. Ama korkma, kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca bir eklenti olarak uGet ile entegre olur, böylece aria2 için bir GUI olarak uGet kullanabilirsiniz.

Komutla birlikte yükleyin

sudo apt-get install aria2

Ayrıca, Firefox'ta Flashgot eklentisini yükleyebilir ve aria2'yi Flashgot varsayılan indiricisi olarak ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, bir şey indirmek için tıkladığınızda, flashgot aria2 ile otomatik olarak indirecektir.

    
verilen cevap Aloksarak 19.03.2017 11:28
11

Ubuntu 10.10 için bir indirme yöneticisi mi kastediyorsunuz?

Öyleyse jDownloader'ı tercih ederim. PPA'da jDownloader

Ayrıca, nasıl yükleneceğini de görebilirsiniz.

verilen cevap Geelu 13.04.2017 14:24
11

Flareget , muhtemelen Linux için mevcut en iyi indirme yöneticisidir (softpedia.com'dan alıntı) Bu oldukça kararlı ve neredeyse tüm özellikleri düşünebilirsiniz . Çok iş parçacıklı ve indirme hızlandırma için indirme başına 16 segmente kadar destekler. Tüm tarayıcılar için dahili tarayıcı entegrasyonu ve YouTube video indirme desteği var. Ayrıca aktif olarak korunur ve pro sürümü de mevcuttur.

Bu ücretsiz bir yazılım değildir. Ücretsiz sürümün sınırlandırılması: 25 MB'den büyük dosya indirme başına yalnızca 2 segment. (v. 2014'te 3.2.42 itibariyle)

    
verilen cevap adnan kamili 19.03.2017 11:25
9

Dosyalarda wget kullanmayı tercih ediyorum.

Ya da bir komut satırı aracı olan plowshare deneyebilirsiniz:

    
verilen cevap Barz 20.11.2012 06:22
8

Axel, Ubuntu için gerçek İndirme hızlandırıcısıdır. Komut satırı tabanlı bir araçtır (bir terminal penceresinde indirme işlemini başlatan bir gui sürümü ile birlikte gelir).

Yüklemek için: sudo apt-get install axel axel-kapt

Axel-kapt gui versiyonu.

Eksenle indirme işlemi, bir terminalde axel url yazılması kadar basittir. Faydalı bayraklar şunları içerir:

  Eşzamanlı iş parçacıklarının sayısını kontrol etmek için
 • -n.

 • -a daha basit bir indirme ilerleme çubuğu için (wget'e benzer)

 • -o bir çıkış dosyası belirtmek için

Chrome'da İndirme Yardımı uzantısını yükleyebilirsiniz (bu, axel'in chrome'da indirme işlemlerini gerçekleştirmesini sağlar).

Firefox'ta, varsayılan indiriciye alternatif olarak FlashGot eklentisi ile kolayca kullanılabilir .

Ayrıca, jdownloader'a alternatif olarak pulluk azaltma ile de kullanıyorum (çeşitli web sitelerinden dosyaları otomatik olarak indirip, tarayıcıyı otomatikleştirerek)

    
verilen cevap Nemo 05.06.2011 20:16
7

sabit akışı deneyin. < img src="https://hostmar.co/software-small"> Oldukça iyi görünüyor. ve birlik ile bütünleşir. Üst çubukta mavi ok bulunan cloud simgesini görüyor musunuz?

Firefox ile entegre etmek istiyorsanız, Flashgot eklentisini deneyin. Chrome (-ium) için Chromeflow 'u kullanın.

    
verilen cevap Suhaib 11.03.2017 20:00
7

UGet

uGet programı, depolarda kullanılabilir ve birçok kullanışlı seçenekle mükemmel bir indirme yöneticisidir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, büyük bir indirme işlemini duraklatabilir ve başarılı bir şekilde devam ettirebilirsiniz (sunucu yeniden başlatmayı destekliyorsa). Hem büyük hem de küçük dosyaları indirmek için büyük bir başarı ile kullandım.

Ayrıca, indirme işlemlerini sıraya alabilir ve sınıflandırabilir ve potansiyel indirmeler için panoya göz atmasını sağlayabilirsiniz. Bant genişliği, indirme başına veya global ölçekte kontrol edilebilir ve gerekirse, kullanılacak bir proxy belirtebilirsiniz. Firefox’ta flashgot yüklendiğinde, uGet bu tarayıcı için varsayılan indirme yöneticisi olarak seçilebilir.

Kısmen indirilmiş ve duraklatılmış büyük bir dosyayla işlem yapın:

Çok iş parçacıklı yüklemeler kullanarak hızı artırmak için, area2 eklentisini etkinleştirin:

    
verilen cevap 8 revs, 4 users 57%user76204 19.03.2017 11:22
6

Bu ürün yılan gibi görünüyor. İndirme bir indirme işlemidir; "5 kat daha hızlı" gitmesi için büyülü bir şey yoktur. Bunun kısmi istisnası, birden fazla yansıma içeren bir siteden indirdiğinizde, axel programının yaptığı gibi aynı anda hepsini aynı anda indirebilirsiniz. Sınırsız bant genişliğiniz varsa ve aynalar darboğazsa da bu gerçekten yardımcı olur ve bu nadiren durumdur.

    
verilen cevap psusi 28.07.2011 15:42
6

KGet harika bir indirme yöneticisidir. KDE için oluşturulmuştur, ancak HTTP [S], FTP, BitTorrent, MetaLink ve tüm bu şeylerin kombinasyonlarını, çoklu iş parçacığını, vb. Destekler. Çapraz platform da vardır.

DownThemAll! Firefox eklentisi de harika.

Genellikle kullanırım. Yine de, BitTorrent'i desteklemiyor, ancak bunun için Transmission kullanıyorum.

    
verilen cevap Suhaib 19.03.2017 11:23
6

Herhangi bir downloader ile büyük dosyaları indirirken problem yaşamadım (belki dosya sisteminizde veya internet bağlantınızda bir sorun var). DownThemAll - Firefox için Eklenti

Ama belki de, "... onların hiçbiri işe yaramadı ..." ile ne demek istediğini açıklayabilirsin.

    
verilen cevap Felix Haller 19.03.2017 11:24
5

Bunun tam anlamıyla saçma olduğunu kabul etmeme rağmen (çoğu site bağlantı bant genişliği sınırlarını sınırlamak için bağlantılarını bu günlerde engellememektedir), elbette indirme yöneticileri vardır.

Muhtemelen en popüler çapraz platform uygulaması DownloadThemAll! . Firefox için bir eklenti.

    
verilen cevap Oli 28.07.2011 16:25
5

Ne yazık ki IDM Ubuntu / Linux için mevcut değildir, ancak wget ve Axel , güçlü indirme yardımcı programlarıdır.

yüklemek için

sudo apt-get install wget axel 

bunları nasıl kolay bir şekilde kullanacağınızı karıştırırsınız. Genelde yaptığım güzel bir tekniğim var.

Terminali yazın

Wget -c '<link>'.

axel '<Link>'

Burada bağlantı firefox'un indirme penceresinden alınabilir .Bu firefox'dan herhangi bir dosya indiriliyor. Firefox indirme kutusunda görünecektir. İndirme işlemini duraklat. İndirme dosyasını sağ tıklayın. "Bağlantı konumunu kopyala" yı seçin

Bağlantı yerine terminalde yapıştırın. Burada tek alıntıyı kaçırmamalısınız. Durdurmak isterseniz CTRL + C 'ye basın, en iyi şey indirme işleminizin hiçbir zaman bozulmaması ve Yukarı tuşuna basıp devam edip tekrar komut girmenizdir.

    
verilen cevap Ketankumar Patel 01.08.2012 09:05
5

jDownloader

Artıları

 • Pek çok dosya paylaşım sitesinden indirebilir .
 • Yerleşik bağlantısı kapmak, bağlantı oluşturmayı daha da kolaylaştırıyor .
 • Firefox’tan Firefox’tan indirebilirsiniz uzantısı FlashGot
 • Anti-capcha özelliği vardır.
 • Fantastik özgeçmiş kapasitesi.
 • Aktif geliştiriciler ekibi

Eksileri

 • Java dilinde geliştirildi ve JVM 'si kaynak yoğun olduğu bir süredir. (benim düşünceme rağmen Azureus veya Vuze ile aynı problem)
 • Karmaşık GUI.

Windows'da IDM uzun süre kullanmıştım ve IDM gibi bir indiriciyi kaçırıyordum ve jDownloader buldu. jDownloader'a alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak

Çok fazla bağlantı kesintisi olan (ağ sorunu nedeniyle) 2-3 GB'dan daha büyük dosyaları indirdim ancak MD5 tamdı!

    
verilen cevap virpara 19.03.2017 11:17
5

Firefox eklentisi DownThemAll paralel indirme ve devam desteği ile.

    
verilen cevap totti 25.01.2013 12:06
4

JDownloader'ın istediğiniz her şeyi yapabileceğini düşünüyorum:

verilen cevap amfcosta 14.11.2011 21:44
4

Flareget

Bulduğum en Çok Yönlü İndirme Yöneticisi.

IDM veya DAP gibi popüler indirme yöneticilerinin tüm özelliklerinin tümüne sahip oluyor

  

* Toplu İndirme * Tarayıcı Entegrasyonu * Zamanlanmış İndirme

     

* Flash Video İndirme

Tüm bu özellikler var.

Kurulum:

 • Son sürüm, flareget.com adresinden indirilebilir

 • Ubuntu'ya Kadar 13.10: aşağıdaki komutlarla yüklenebilir;

32 bit için:

cd ~/Downloads && sudo wget -c "http://www.flareget.com/files/flareget/debs/i386/flareget_2.3-24_i386(stable)_deb.tar.gz" && tar xzvf 'flareget_2.3-24_i386(stable)_deb.tar.gz' && cd 'flareget_2.3-24_i386(stable)_deb' && sudo dpkg -i flareget_2.3-24_i386.deb 

64 bit için:

cd ~/Downloads && sudo wget -c "http://www.flareget.com/files/flareget/debs/amd64/flareget_2.3-24_amd64(stable)_deb.tar.gz" && tar xzvf 'flareget_2.3-24_amd64(stable)_deb.tar.gz' && cd 'flareget_2.3-24_amd64(stable)_deb' && sudo dpkg -i flareget_2.3-24_amd64.deb
    
verilen cevap user224082 20.11.2013 17:15
4

İndirmeleri yönetmek için TwistLoad'u tavsiye ederim. Program, bir indirme yöneticisinde bekleyeceğiniz temel işlevselliği sağlar: yönlendirmeleri otomatik olarak takip etmek, oturumlar arası kesinti / devam desteği ve her şeyin kaydını tutmak için güzel bir GUI arayüzü:

TwistLoad uygulamasını PPA buradan indirebilirsiniz.

Tekzip: Ben yazarım.

    
verilen cevap Nathan Osman 19.03.2017 11:15
4

uGet proje ekibinden merhaba,

uGet seçeneğini öneririm.

uGet , Linux için hala çok hafif olan en güçlü indirme yöneticilerinden biridir. En son versiyonumuz 10 gün önce yayınlandı. (9 Eylül 2012)

Steadyflow harika bir programdır, ancak minimalist olmasından dolayı tasarlandığından özelliklerde çok sınırlıdır.

JDownloader Java tabanlı olduğundan kaynak yönetimi söz konusu olduğunda en iyisi olmayacak.

MultiGet 'in potansiyeli vardı ancak mevcut sürümü bir Alfa sahnesidir ve 2010'dan beri güncellenmemiştir.

    
verilen cevap Michael Tunnell 19.03.2017 11:19
4

jdownloader kullanıyorum. Hatta rapidshare, fileserve gibi çeşitli tek tıklamayla dosya hoperlerini destekleyen çok iyi bir indirme yöneticisidir.

Bunu buradan indirebilirsiniz.

    
verilen cevap Vijay 05.06.2011 13:47
3

Uget kullanıyorum. Onun basit bir downloader ve devam ettirmeyi destekler. UGet'in son sürümü olan v1.8.0 ayrıca selleri de destekliyor. uGet'i çalıştırdığınızda, aynı zamanda panodaki bir dosya yolunun varlığını algılamak için çok iyi ve indirmeye başlamak isteyip istemediğinizi sorar.

    
verilen cevap theTuxRacer 05.06.2011 16:29
3

axel indirme yöneticisini kullanabilirsiniz. Bu bir komut satırı aracıdır, ancak hızlandırılmış indirmenin popüler bir yöntemi olan parçaların bir kısmını indirmeyi destekler. Axel'in manuel sayfası şunu söylüyor:

  

Axel bir dosyayı bir FTP veya HTTP sunucusundan indiren bir programdır      çoklu bağlantı üzerinden, her bağlantı kendi parçasını indirir      dosya.

kaynak: Axel için manuel sayfa

Ayrıca, indirme işlemini hızlandırmak için yapması gereken parça sayısını açıkça belirtebilirsiniz. Axel seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Usage: axel [options] url1 [url2] [url...]

--max-speed=x    -s x  Specify maximum speed (bytes per second)
--num-connections=x -n x  Specify maximum number of connections
--output=f   -o f  Specify local output file
--search[=x]    -S [x] Search for mirrors and download from x servers
--header=x   -H x  Add header string
--user-agent=x   -U x  Set user agent
--no-proxy   -N Just don't use any proxy server
--quiet     -q Leave stdout alone
--verbose    -v More status information
--alternate   -a Alternate progress indicator
--help     -h This information
--version    -V Version information

Bu indirme yöneticisini deneyin. Bundan memnun kalacaksınız.

  

Orbit Downloader veya Windows Internet İndirme Yöneticisi'nin mükemmel bir alternatifini istiyorum

Bu, Internet Download Manager'ın mükemmel bir yedeği olabilir. Aynı dosyayı wget ve axel kullanarak indirmeyi denedim. % Co_de% cinsinden hız, wget'den çok daha iyi performans gösterir.

Üçten önerdiğim : Sorunuzdaki listeden bir indirme yöneticisi seçmemi isterseniz, özellik zenginliği için JDownloader 'ı seçerim. Gerçi çalışmak için Java gerektirir.

    
verilen cevap Anwar 01.08.2012 14:12
3

Uri Herrera'nın indirme hızlandırıcısının ne olduğu konusunda çok iyi bir açıklaması olsa da, Gwget'in belirttiği çözüm, indirme hızlandırıcı olarak tarif ettiğinden çok uzak. Gwget tam olarak isminin ne anlama geldiğini gösterir, wget'in üstünde bir GUI, temel unix indirme programının en temelidir.

İşi (ivmeyi) elde etmenin güvenilir yollarından biri, belirli bir sunucudan birden çok iş parçacığı üzerinden yükleme yapmaktır. Bazı sunucular, indirme hızını IP yerine thread'ler ile kısıtlar. Böyle durumlarda, bir sunucu indirme işleminizi 100KB / s ile sınırlarsa, 6 iş parçacığına sahip olmanız size 600 KB / s'lik bir üst sınır verir, çok önemli bir artış olur.

Şimdiye kadar bunu yapan bir linux programı Multiget'tir, ancak firefox ile kurulacak bir acıdır. Ama en azından Ubuntu'ya kurmak çok kolay. Debian paketini indirmek için Google "Multiget deb". Ardından, flashgot ile nasıl bağlantı kurulacağını görmek için Multiget belgeleri konusuna bakın. İyi Şanslar

    
verilen cevap Cescante 22.08.2012 06:16
3

QuickDownloader'ı tavsiye ederim.

  

QuickDownloader, indirme işlemlerini hızlandıran bir indirme yöneticisidir.   % 200-300 arasında.

     

Bozuk yüklemeleri sürdürmek için bir özgeçmiş yeteneği sağlar. O   hem HTTP hem de FTP indirmelerini destekler.

     

İşte QuickDownloader'ın bazı temel özellikleri:

     
 • Birden Çok İndirme Desteği
 •   Tüm sistemin kritik olmasını sağlayan
 • Sistem Bütünlüğü Denetleyicileri
 •   
 • bileşenler var ve doğru konumdalar
 •   
 • Bellek kullanımı 2-4mb'ye düştü
 •   
 • Hem indirme işlemlerini yürütme hem de aynı anda devam etme yeteneği
 •   
 • Gelecekte soruna neden olabilecek kod arasındaki bağımlılıkları azaltmak için Kodun Kapsamlı Ayrıştırılması
 •   
 • Hataların Daha İyi Kullanılması
 •   
 • Her İndirme hakkında devam edebilecek bilgiler
 •   
 • Optimum kullanım için Tampon Yeniden boyutlandırma
 •   
 • Güvenlik duvarlarının arkasındaki sistemler için Proxy Yapılandırması
 •   
 • Çevirmeli Bağlantı, Geniş Bantlı T1 vb. gibi tüm Ağ bağlantı türleri için destek.
 •   
 • Hem HTTP hem de FTP sitelerinden indirme olanağı
 •   
 • % 100 Sunucu desteklemese bile tüm indirmelerde desteklemeye devam edin.
 •   
 • Windows 2000, 98, Linux vb. herhangi bir makinede çalışan Java JRE'yi kullanır.    1
 •   

Burayı Tıklayın ’ı indirmek için

1 Kaynak: Linux Softpedia

    
verilen cevap Mitch 20.11.2012 06:19
3

flareGet 'i (Linux için yakın zamanda yayınlanmış bir indirme yöneticisi) deneyebilirsiniz. Çok iş parçacıklı ve indirme hızlandırma için indirme başına 16 segmente kadar destekler. Tüm tarayıcılar için tarayıcı entegrasyonunu destekler - firefox, krom, opera vb. İşte

    
verilen cevap adnan kamili 24.07.2013 12:17
3

Linux dünyasında birkaç indirme yöneticisi var ama aşağıdakileri tercih ettim:

 • JDownloader : Linux'taki en güçlü indirme yöneticisi (bence). Bunu kullanarak indirme işlemlerini başlatabilir, durdurabilir veya duraklatabilir, bant genişliği sınırlamaları ayarlayabilir, arşivleri otomatik olarak silebilir ve çok fazla daha fazla .
 • MultiGet : Bu basit çapraz platform (Windows / Linux / BSD / MacOS) indirme yöneticisidir. İndirme işlemlerini ve SOCKS 4,4a, 5 proxy, ftp proxy, http proxy'yi sürdürmeyi destekler. Daha fazla bilgi .
 • uGet : Basit ve hafiftir ve "İndirme işlemlerine devam et", "Kuyruk indirme işlemleri", "Firefox entegrasyonu", "Pano izleme" ve daha pek çok özellik vardır. - İşte
verilen cevap Saeed Zarinfam 25.01.2014 22:30

Etiketlerdeki diğer soruları oku