Skype 4.3 kullanarak grup görüntülü görüşme yapılamıyor ve ekran paylaşımı yapılamıyor

20

Önceki sorumu tekrarlayanlar için - Ubuntu'da Skype 4.3 ; Tanrı aşkına skype yüklemek nasıl soruyorum!

Soru daha iyiydi - zaten kurulu Skype var, işte grup görüntülü görüşme veya grup görüntü paylaşımı yapmam mümkün değil. Arayüzün kendisi, Skype'ın yeni doğduğu zamanlara benziyor. Windows'da, Skype'ın en son sürümü 6 civarındadır (bir şey), burada sadece 4.3. Windows grubunda görüntülü görüşme artık Skype'ta ücretsizdir, burada görüntülü görüşme bile yapamıyorum! Bunun iyi bir işletim sistemi için büyük bir sakınca olduğunu düşünüyorum! Bu konuda yapılabilecek bir şey var mı?

Herhangi bir yardım için teşekkürler!

Benim için bir cevabı olmayanlar için, en azından anlayışım sorumu için teşekkür ederim!

İyi günler!

    
sordu nush 09.10.2014 19:39

2 cevap

20

Skype şu anda bu özellikleri Linux'ta desteklemiyor. Microsoft'a birkaç hafta önce bu konuyla ilgili e-posta gönderdim ve Linux Skype'ın şu anda bu özellikleri desteklemediğini söylediler.

Bu konuda çok sayıda Skype topluluk forum başlığı var ve bu özelliklerin Linux'ta değil, Windows'ta mevcut olduğu anlaşılıyor.

23 Ekim 2015 itibarıyla, bunu en son test ettiğimde , grup görüntülü görüşmesi ("Video Konferans Çağrıları") hala desteklenmiyor. Grup sesli iletişimleri hala mümkündür, ancak Skype'ta bir grup sohbetinde video iletişimi mümkün değildir. Ekran paylaşımı da yine desteklenmiyor.

    
verilen cevap Thomas Ward 09.10.2014 19:41
1

Thomas W.'nin yanıtının söylediği gibi, görüntülü konferans / grup görüntülü görüşme Linux için Skype'ta desteklenmiyor.

Windows için Skype'ta video konferans çalışmaları. PlayOnLinux / Wine'ı kullanarak Ubuntu'ya yükleyebilirsiniz , ancak biraz uğraş gerektirir ...

    
verilen cevap Galgalesh 22.01.2016 10:15

Etiketlerdeki diğer soruları oku