Ubuntu Posterlerini nerede bulabilirim?

19

Okula gittiğim bazı posterler yerleştirmek istiyorum, bazı harika posterler, el ilanları ve savunuculuk ile ilgili ipuçları nereden bulabilirim?

    
sordu Martin Owens -doctormo- 06.11.2010 17:36

3 cevap

21

Spread Ubuntu 'da çok sayıda pazarlama materyali bulabilirsiniz. Inkscape kullanılarak indirilip düzenlenebilecek harika görünümlü SVG posterleri vardır. Ayrıca, Ubuntu Pazarlama Ekibine veya

Ayrıca, openclipart 'da bazı güzel materyaller de bulabilirsiniz, Ubuntu ile ilgili değil, malzeme yapmak için yararlı olan svgs'ler var.

Ubuntu deviantArt grubunda bazı iyi tasarımlar vardır, ancak her bir eserde ayrı ayrı gösterilen lisanslamaya dikkat edin. .

Düzenledikten sonra başkalarıyla paylaşmak için kendi sonuçlarınızı yüklemeyi unutmayın. Ubuntu'ya özelse, ubuntu yayılması için harika bir yer.

Ubuntu posterleri yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir not, lisanslamadır. Kaynak materyallerinizi yalnızca public domain (örneğin openclipart) veya CC-BY ve CC gibi ücretsiz reklam öğesi lisansları olarak aldığınızdan emin olun. Stoklar;-SA. Bu, çalışmalarınızı başkalarıyla kısıtlamadan birlikte paylaşmaya ve paylaşmaya devam edeceğinizi garanti edecektir.

    
verilen cevap Martin Owens -doctormo- 06.11.2010 17:38
8

Yerel Topluluk Ekibinizle iletişim kurmak ve profesyonel olarak basılmış poster veya el ilanları olup olmadığını öğrenmek yararlı olabilir. ( Biz !)

LoCoTeam ayrıca yerelleştirilmiş poster & amp; broşür tasarımları ve diğer tanıtım materyalleri. Ya da basılmış bir şeye sahip olmanız için sizinle işbirliği yapmak isteyebilirler (daha büyük hacimli baskılar çok daha ucuzdur).

    
verilen cevap JanC 07.11.2010 03:41
4

Yukarıdakilere ek olarak, bir Yazılım Özgürlüğü Günü etkinliği de düzenleyebilirsiniz. Bazı el ilanları / posterler / vb yıl boyunca kullanılabilecek kadar genel. Bunlardan bazılarını bulabilirsiniz:

İşte

    
verilen cevap Ubuntourist 25.12.2010 17:19

Etiketlerdeki diğer soruları oku