Şarap kullanmadan apple safari nasıl kurulur?

18

Bir web geliştiricisi olmak Kodumun düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için Apple Safari'yi yüklemek istiyorum.

Ama Apple Safari'yi Ubuntu'da Wine olmadan nasıl kuracağımı bilmiyorum.

    
sordu Mohammad Faisal 29.11.2011 07:53

4 cevap

18

Linux için yerel Safari yok, bu nedenle seçimleriniz Windows sürümünü kullanıyor ve onu Wine ile veya bir VirtualBox ile çalıştırıyor. veya belki bir VirtualBox içinde OSX ile çalıştırın.

Yine başka bir seçenek, Chromium veya Konqueror gibi Safari’nin "yeterince yakın" bir yaklaşımı olarak başka bir WebKit tabanlı tarayıcı kullanmasıdır - Linux’ta yerel olarak çalışırlar, ancak bunlar Safari’ değildir:)

    
verilen cevap Sergey 29.11.2011 08:03
9

Ubuntu için herhangi bir Debian paketi veya başka bir linux paketi yoktur. Ubuntu'da Safari kullanmanın tek şansı WINE kullanıyor.

    
verilen cevap Rami Selin 29.11.2011 08:06
4

Bunu PlayOnLinux üzerinden de yükleyebilirsiniz

    
verilen cevap Joril 16.12.2011 21:37
0

BrowserStack

Buradaki cevaplarda bahsedilen bir seçenek, sitelerinizi / sayfalarınızı bir tarayıcı, ekran ve işletim sistemi kombinasyonları ve sürümleri aracılığıyla görmenizi sağlayan www.browserstack.com gibi web çözümleridir. Bu tür bir çalışmayı aralıklı olarak nasıl yaptığım göz önüne alındığında, fiyat listem dışıdır, ancak ücretsiz bir temel plan sunan alternatif bir rakip bile olabilir.

Browsershots

Şu anda, mevcut tarayıcımla çapraz tarayıcıyı test ettikleri bir anlaşma yapıyorum. Bu nedenle, yalnızca bir sorun bulduklarında (ki bugün yaptıkları) bu seçeneği göz önünde bulundurmam gerekiyor. Şu anda İşte 'yi bir seçenek olarak değerlendiriyorum. Hareketsiz görüntüleri, böylece etkileşimi test edemezsiniz, ancak bugün ihtiyaçlarım için, ücretsiz (şimdiye kadar!) Düşünülerek ideal.

    
verilen cevap TenLeftFingers 10.02.2017 13:13

Etiketlerdeki diğer soruları oku