_ Desteklenen bir web sayfasını ziyaret ettiğimde birlik webapps bildirimlerini nasıl açmayı engellerim?

18

Unity webapp entegrasyonunu destekleyen bir web sitesini her ziyaret ettiğimde, adres çubuğundaki 'i' penceresinden bir açılır iletişim kutusu görünür ve bu da benim yaptığım şeyden beni rahatsız eder. Her desteklenen web sayfası için her zaman göz ardı etmek tıklamak istemiyorum, bu yüzden bu bildirim kutusunu tamamen devre dışı bırakmanın bir yolu var mı (hatta sadece webapp entegrasyonunu kaldırıyorsunuz)?

    
sordu wvarner 26.10.2012 14:36

2 cevap

21

Firefox & gt; Tercihini Aç. "Genel" sekmesinde "herhangi bir web sitesi için hızlı entegrasyon seçeneklerini" görürsünüz. İşaretini kaldırın ve işiniz bitti.

    
verilen cevap Beppe 26.10.2012 14:51
3

Bu siteden - Bu sinir bozucu pop-up'ları firefox'ta nasıl devre dışı bırakırsınız? Webapps - Firefox'ta WebApps entegrasyonunu Kaldırma & gt; Tercihler & gt; Masaüstü Entegrasyonu & gt; "Herhangi bir web sitesi için hızlı entegrasyon seçenekleri" seçeneğini işaretleyin.

Ya da Ubuntu tercihlerinde bunu yapabilirsiniz: " Alternatif olarak (ve güç kullanıcıları için!), ayarlar dconf & gt; com & gt; canonical & gt; unity & gt; webapps adresinde düzenlenebilir. "

    
verilen cevap NorTicUs 26.10.2012 14:54

Etiketlerdeki diğer soruları oku